Trans Assist z nagrodą „Kod Innowacji 2022”

Start-up Trans Assist zwyciężył w konkursie „Kod Innowacji 2022” za wdrożenie cyfrowego listu przewozowego e-CMR jako rozwiązania paperless.

W czwartek 3 listopada na uroczystej gali organizowanego przez GS1 Polska konkursu „Kod Innowacji 2022” Piotr Śliwiński, współtwórca platformy Trans Assist oraz jednocześnie prezes zarządu naszej spółki, odebrał na scenie nagrodę publiczności za rozwiązania paperless dedykowane dla branży TSL.

Kielecki start-up samodzielnie opracował generator elektronicznych listów przewozowych e-CMR wraz z podpisem biometrycznym a także na przełomie 2021 i 2022 roku wdrożył standard e-CMR UN/CEFACT odpowiadający wymaganiom organizacji GS1.

 

 

Finał konkursu „Kod Innowacji 2022” – i zarazem IV edycja konferencji o tym samym tytule – odbyła się w hotelu Crowne Plaza The Hub w Warszawie, ale wydarzenie to było także relacjonowane na żywo w internecie.

Jeszcze raz bardzo dziękujemy wszystkim klientom, współpracownikom oraz naszym bliskim za okazane wsparcie i już teraz możemy pochwalić się informacją, że Trans Assist rozpoczął oficjalnie pilotaż z Colian Logistic, jednym z czołowych operatorów logistycznych w Polsce, dotyczący wdrożenia cyfrowych listów przewozowych e-CMR w transporcie międzynarodowym.

Powrót