Trans Assist nominowane w konkursie „Kod Innowacji 2022”

Stworzony przez Trans Assist system do obsługi dokumentów e-CMR został nominowany przez GS1 Polska w konkursie „Kod Innowacji 2022”.

GS1 Polska od 2018 roku przyznaje nagrody polskim przedsiębiorstwom dążącym do poprawy efektywności przy wykorzystaniu globalnych standardów organizacji GS1.

W przypadku spółki Trans Assist wdrożyliśmy na przełomie lat 2021/2022 standard e-CMR UN/CEFACT, co zaowocowało nominacją do nagrody „Kod Innowacji 2022”.

Wdrożenie standardu na platformie Trans Assist ułatwi klientom – w tym przewoźnikom drogowym, spedytorom czy firmom produkcyjnym – możliwości skorzystania z ustrukturyzowanego formatu danych cyfrowego listu przewozowego e-CMR.

Uniwersalny zapis danych według klucza e-CMR UN/CEFACT pozwoli na migrację dokumentów pomiędzy użytkownikami oraz różnymi dostawcami elektronicznych dokumentów e-CMR.

Przeczytaj też: Niemcy przystępują do konwencji o e-CMR

Dodatkowo platforma Trans Assist pozwala wyeliminować papierowe formularze z obiegu dokumentów, co idealnie wpisuje się w tematykę IV edycji „Kodu Innowacji” poświęconej właśnie tematyce Paperless.

Reasumując, będzie nam niezmiernie miło, jeżeli oddacie Państwo głos na Trans Assist a bezpośredni link do głosowania online znajduje się TUTAJ.

Nagroda Publiczności zostanie wręczona podczas konferencji Kod Innowacji, która będzie miała miejsce w Warszawie w dniu 3 listopada. Z góry dziękujemy za oddane głosy!

 

Powrót